содержание страницы ПРО НАС | sumydc

ТОВ «Сумська девелоперська компанія»,

заснована в 2017 р.

Будівельна діяльність 

Проектна діяльність

Наші головні спеціалісти є членами Гільдії  проектувальників у будівництві

Гільдія заснована з метою захисту прав і свобод своїх членів – головних інженерів (фахівців) проекту та інших проектувальників (фахівців) у будівництві, задоволення соціальних, економічних, фахових, виробничих та інших законних інтересів вказаних фахівців, підвищення престижу професії та рівня кваліфікації головних інженерів проекту та інших проектувальників у будівництві, сприяння обміну досвідом між ними,впровадження у галузі принципів саморегулювання, розвитку та вдосконаленню нормативно-правових актів, нормативних документів та інших актів в сфері будівництва об’єктів архітектури.

Членство в Гільдії ґрунтується на засадах добровільності, рівноправності членів одного виду членства та вільного обрання виду і форми членства.

Гільдія безпосередньо приймає участь у проведенні професійної атестації головних інженерів проектів, здійснює іншу діяльність в межах делегованих, відповідно до чинного законодавства, повноважень.

ТОВ «Сумська девелоперська компанія»

 є регіональним представництвом та членом ради директорів Конфедерації Будівельників України. 

Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

За роки існування Конфедерація стала впливовою організацією, до складу якої входять понад 700 будівельних холдингових компаній 

і професійних об’єднань та має свої представництва в усіх регіонах України.

Регіональне представництво:

CBU,P20logo_001.jpg.pagespeed.ce.pX1KrBA

Україна, м.Суми,

вул. 20 років Перемоги, 7

+38 050 257 20 20

+38 067 257 20 20

office@sdc.sumy.ua

sales@sdc.sumy.ua

  • Facebook - черный круг
  • Instagram - черный круг
  • Twitter - черный круг
  • YouTube - черный круг